Lagosa okiem eksperta

Dolegliwości gastryczne, takie jak: wzdęcia, ścisk, skurcz, problemy z wypróżnianiem, bulgotanie w żołądku, biegunki, kolki, silny ból, wpływają na samopoczucie i ograniczają swobodę towarzyską. Te wszystkie objawy mogą być związane z problemami z wątrobą. Osoby, które doświadczają tych dolegliwości, szukają skutecznego i szybkiego remedium. Kiedy domowe sposoby na ból brzucha – herbata, mięta, dziurawiec lub termofor – nie pomagają, trzeba udać się do apteki po odpowiednie lekarstwo.

bilbo_2

Takim właśnie lekarstwem jest Lagosalek na wątrobę zawierający maksymalną dawkę czystej sylimaryny. To lek, który chroni, odtruwa i regeneruje wątrobę. Stosuje się go, gdy wątroba zostanie uszkodzona w związku z przyjmowaniem:

  • leków,
  • substancji toksycznych,
  • alkoholu.

Zażywa się go też po spożyciu ciężkostrawnych pokarmów i wspomagająco w stanach zapalnych wątroby.

Stosowanie Lagosy znacząco poprawia jakość życia, ma ona pozytywny wpływ na nudności i redukuje dyskomfort po spożyciu alkoholu. Jej skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.

Istotną zaletą Lagosy jest też całkowity brak interakcji z innymi lekami.

Lagosa ma formę małej drażetki i dzięki temu łatwo się ją połyka.

bilbo_3

av_an

Jak chronić wątrobę?

Pani Aneta w związku ze swoją chorobą musi przyjmować dużo leków. Na początku miała problem, żeby wszystko zapamiętać. Ile tabletek, jak często i o której. Na szczęście córka przyniosła jej pudełeczko z zaznaczonymi dniami tygodnia i porami dnia. Nagle wszystko zrobiło się bardzo proste – pani Aneta prawie przestała zauważać, że bierze jakiekolwiek lekarstwa. Niestety, tych leków nie przestała zauważać jej wątroba, która została uszkodzona przez  taką dawkę medykamentów. Pani Aneta wiedziała, że jest jej potrzebna regeneracja wątroby, dlatego zaczęła przyjmować lek, który odbudowuje wątrobę i nie wchodzi w interakcję z innymi lekami. Wybrała Lagosę.

av_to

Sposób na przejedzenie

Tomasz lubi dobrze zjeść. Wprawdzie pilnuje wagi i na co dzień stara się ograniczać, ale czasem zdarzają się okazje, kiedy naprawdę trudno mu się oprzeć – je wtedy tłusto i za dużo. Tak jak ostatnio na urodzinach u brata: golonka, kapusta, pyszne wędliny i jeszcze ciężki tort na deser. Żona go nawet ostrzegała przed przejedzeniem, ale wszystko było takie pyszne! Szybko się okazało, że miała rację. Kiedy pan Tomasz wracał po uroczystości do domu, jego brzuch przypominał mu o jego łakomstwie. Wtedy żona podała mu Lagosę.

av_el

Uszkodzenie wątroby

Pani Elżbieta ma na co dzień w swojej pracy do czynienia z odczynnikami chemicznymi. Niestety, któregoś dnia doszło do awarii, w wyniku której Elżbieta doznała poważnego uszkodzenia wątroby. Wiedziała, że musi zacząć brać dobry lek, bo nie wystarczą suplementy diety na wątrobę. Nigdy nie lubiła brać lekarstw, dlatego bardzo jej odpowiadało, że lek który wybrała ma postać małej, wygodnej do połknięcia drażetki. Ten lek to Lagosa.

Reklama