Pielęgnacja skóry? Milgamma!

Jak dbać o stopy?

Maść Milgamma zawiera mocznik – naturalną substancję zatrzymującą wodę w skórze, zwiększającą jej stopień nawilżenia. Wysoka zawartość mocznika zapewnia skuteczną ochronę skóry stóp i sprzyja jej regeneracji. Regularne stosowanie tego typu preparatów, nawet do kilku razy dziennie, zabezpiecza Twoje stopy przed powikłaniami skórnymi w cukrzycy.

Jak pielęgnować skórę?

Maść Milgamma jest wskazana i zalecana do pielęgnacji skóry z tendencją do rogowacenia i nadmiernego złuszczania się. Z takim problemem bardzo często borykają się diabetycy lub osoby z łuszczycą i alergią.

Maść koi i wygładza suchą skórę stóp, ale z powodzeniem można ją stosować także na spękane kolana, łokcie, dłonie. Działa ochronnie, nawilża, zmiękcza zrogowaciałą warstwę zewnętrzną naskórka, ułatwia utrzymanie spękanej skóry w czystości.

Ponadto poprzez usuwanie zrogowaciałej warstwy naskórka doskonale nawilża głębsze warstwy komórek, regeneruje je i chroni przed infekcjami. Usuwa bowiem zbędne, martwe komórki naskórka, będące pożywką dla drobnoustrojów. Podnosi tym samym odporność skóry na procesy zapalne: bakteryjne, grzybicze czy wirusowe.

Pielęgnacja stóp za pomocą maści Milgamma jest niezbędna dla utrzymania prawidłowego stanu skóry z tendencją do rogowacenia. Milgamma jest produktem skutecznym, bezpiecznym, który poleciłabym moim pacjentom.

Reklama